İş makineleri ve ekipmanları teknolojisinde en kolay ve rahat şekilde kullanılan platformların başında eklemli platform gibi ebat olarak ufak ve kaldırma uzunluğu olarak daha uzak noktalara yük kaldırabilen makineler tercih ediliyor. Eklemli platform makinelerin tercih edilmesindeki en büyük etken ise, büyük platformlara göre şantiyelerde ve çalışma sahalarında hareket kabiliyetlerinin daha fazla olmasıdır. Dolayısıyla eklemli platform da küçük yapısı ve eklem özelliği sayesinde en çok kullanılan küçük kaldırma platformlarının başında geliyor.

Eklemli Platform Nerede kullanabilirim diye sorarsanız, Şantiyeler başta olmak üzere, bina camları temizliği, dış cephe çalışmaları, köprü tamiratları, hassas yapılar, hava alanları, tersaneler gibi belirli bir yüksekliğe sahip her çalışma alanında kullanılabilir.

-Akülü, dizel ve şasili çeşitleri en sık kullanılan eklemli platformlar, 4 metreden 21 metreye kadar varan yatay uzatmalara sahiptir.
-Çalışma yükseklikleri ise, 11 metreden 48 metreye kadar değişmektedir.
-Zorlu arazi ve hava koşullarında kesintisiz çalışabilirler.
– Uzaktan kumanda ile personelsiz, kendinden yürüyüş özelliğine sahiptir.

Acil durdurma butonları, kaldırma esnasında oluşacak tehlikelere karşı operatörleri korumak için tasarlanmıştır

Reco vinç olarak satış ve kiralamada size en iyi avantajlar ile yardımcı olabiliriz.  Satin Almak veya Kiralamak icin lutfen TIKLAYINIZ