Biz Kimiz?

Reco Vinç Group adı altında yaklaşık 19 yıldır iş makinası sektöründe faaliyet gösteren firmamız tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaç ve beklentileri üzerine kurulmuş çalışma politikası ile kaliteli, ekonomik , yenilikçi ve profesyonel çözümler üretmek, kurumsal prensiplerinin temelini oluşturuyor.

Reco , İtalya kökenli bir firmadir ve Makina Uretimlerini Italya da yapmaktadir ve birçok markayı içinde bulunduruyor. Bunlardan bırısıde Manottı markasıdır ıtalyanın ılerı gelen crane markalarındandır.  Ve başta Türkiye olmak üzere Balkanlar , Avrupa , Ortadoğu ve Asya ülkelerine makina ihracaatı yapmaktadır.

Hızla gelişen ve büyüyen Dünya pazarına uygun distribütörlükler ve mümessillikler olağanüstü titizlik ile seçilmiştir. Üretimini ayrıca Temsilciliklerini yaptığı her marka kendi sektöründe lider konumundadır.

Dolayısıyla en yüksek standartlarla, kaliteye ve geniş ürün yelpazesine sahip olup, en ekonomik fiyatları seçeneklerle pazara sunmuştur. Bu lider markalardan örneği, RECO Hiab vinç , RECO Jumbo Platform , RECO forklift , RECO makaslı platform, RECO Eklemli platform ve Manotti Hiab..
Reco’nun satış sonrası ciddi yatırmalarıyla, kendi temsil ettiği markaların dışında çeşitli diğer rakip markalarına hizmet vermektedir.

Satın alırken ya da kiralarken, rekabetin çok yüksek olduğu bir ortamda, güvenilir ve aydınlatıcı özelliklere sahip bir ortağa daima ihtiyacınız olacaktır. Konusunda uzman kadromuz, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreterek, en doğru seçimi yapabilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

Reco Vinç  Türkiye ve Dünya Pazarında ,Güvenilir, Satış , Kiralama hizmeti olarak  Vinç , Forklift , Manlift , Platform ve Makaslı Platform’ un lider adresidir.